نام پروژه تله کابین فیروز کوه
طراحی و تولید اجرای نمای شیشه ای اسپایدر به همراه زیر سازی فلزی حدود 2000 متر و 2500 متر نمای کامپوزیت و درب های اتوماتیک
نام پروژه مترو شهر آفتاب تهران
موضوع : طراحی ، تولید و اجرای شیشه نما به صورت اسپایدری 2000 مترمربع و هندریل 300 مترمربع
پروژه ترمینال شرق تهران
تولید و اجرای شیشه های هندریل به متراژ 1000 متر مربع و ستون شیشه ای به متراژ800 مترمربع
نام پروژه بندر افتاب
تولید شیشه نما حدود 2000 مترمربع
نام پروژه شهرداری ساوه
تولید واجرای شیشه های نمای ساختمان
نام پروژه مجموعه فرهنگی وتفریحی سرزمین سبز (گرین لند) شیراز
طراحی وتولید اجرای شیشه نما به صورت اسپایدری واجرای فریم خاص
نام پروژه هتل کوثر
توضیح پروژه طراحی تولید واجرا شیشه تالارها ، لابی،آسانسور، هندریل ونما

خوش آمدید.....

 

شرکت هما شیشه ایرانیان با بهره گیری از تجربه و تخصص بیست ساله مدیران در صنعت شیشه، جهت اجرای نماهای شیشه ای داخلی و خارجی ساختمان راه اندازی شد.

تیم فنی و مهندسی و تحقیقاتی این شرکت، توانمندی انجام تحلیل های نور و حرارت، شرایط آسایش ساختمان، انجام محاسبات تخصصی استحکامی شیشه و تعیین ساختار مورد نیاز با ارائه دفترچه محاسبات، طراحی سازه نگهدارنده شیشه شامل نماهای اسپایدری، کرتین وال و لامل یوچنل و فریمی و ارائه خدمات مشاوره معماری واجرا در طرحهای با معماری خاص و پیچیده را دارا می باشد.

همچنین این شرکت با سابقه درخشان در تولید و تحویل با کیفیت و طبق زمانبندی شیشه، تامین شیشه های بسیاری از پروژهای بزرگ را در کارنامه شاخص خود به همراه دارد.

پروژه تله کابین فیروز کوه
پروژه تله کابین فیروز کوه
طراحی و تولیداجرای نمای شیشه ای اسپایدربا زیر سازی فلزی وکامپوزیت ودرب های اتوماتیک
پروژه شهرداری مرکزی ساوه
پروژه شهرداری مرکزی ساوه
حدود 5000 مترمربع شیشه دوجداره بااجرا به صورت یو چنل
پروژه کوروش تهران
پروژه کوروش تهران
حدود 5000 مترمربع آبندی نمای خشک با چسب سیلیکون مخصوص

کرکره برقی مغازه

 جهت انتخاب کرکره برقی مغازه باید دو مورد را در نظر داشته باشیم:

1. انتخاب نوع تیغه کرکره با توجه ظاهر تیغه ، ابعاد کرکره برقی و قیمت

2. انتخاب موتور کرکره مناسب با توجه به ابعاد و وزن تیغه انتخابی و فضای موجود در بالای کرکره برقی جهت قرارگیری رول و موتور کرکره

پیش از اینکه بخواهیم به معرفی انواع تیغه و موتور کرکره برقی بپردازیم لازم است بدانیم که نوع موتور و تیغه کرکره هیچگونه تاثیری بر چگونگی جمع شدن رول بالایکرکره به سمت داخل و یا بیرون فروشگاه ندارد و تنها با توجه به شرایط محل نصب کرکره و سلیقه کارفرما ، در مورد جهت رول شدن کرکره برقی تصمیم گیری می شود. لازم به ذکر است پر کاربردترین تیغه کرکره جهت کرکره های کوچک و متوسط، تیغه کرکره آلومینیومی سایز 80و برای کرکره برقی های بزرگ تیغه کرکره آلومینیومی سایز 100می باشد. معمولاً برای کرکره های کوچک با وزن سبک موتور توبلار تا گشتاور 140 نیوتن-متر و برای کرکره برقی های متوسط و بزرگ از موتور ساید و یا موتور توبلار صنعتی با گشتاور بالا استفاده می شود.

پرکاربردترین تیغه های کرکره برقی مغازه، تیغه کرکره برقی آلومینیومو تیغه کرکره پلی کربن شفافمی. تیغه آلومینیومی برای کرکره هایی تا حداکثر ابعاد 12*12 متر و تیغه کرکره پلی کربنات حداکثر برای کرکره هایی با ابعاد 7 *7 متر قابل نصب می باشد.

تیغه کرکره برقی دیگری که با نام پانچشناخته می شودو معمولاً نمی توان یک دهنهکرکره برقی را فقط با این نوع تیغه کرکره اجرا نمود ولی جهت ایجاد زیبایی در کار و همچنین ورود نور به داخل معمولاً چند ردیف تیغه کرکره پانچ بصورت ترکیبی با تیغه کرکره برقی آلومینیومی کار می شود، همچنین تیغه آلومینیومی به نام غضروف داردر بازار موجود میباشد که ویژگی این نوع تیغه کرکره حرکت کاملاً آرام و بی صدا است .

از انواع دیگر کرکره برقی فروشگاه می توان به تیغه کرکره فول پانچ ( آبکشی). این نوع تیغه کرکره ظاهر زیبایی دارد و اگر از دور به آن نگاه کنیم داخل مغازه دیده می شود ، نوع دیگر کرکره برقی تیغه امنیتی گیتر می باشد و مزیت آن امنیت بسیار بالا و دیده شدن داخل کرکره است و نقطه ضعف آن قیمت بالا و ایجاد صدا در هنگام بالا و پایین شدن است

موتور کرکره برقی مغازه

برای کرکره برقی مغازه معمولاً از موتور تیوبلارو یا از موتور سایداستفاده می شود که موتورهای ساید حدوداً 15% از موتورهای تیوبلار گرانتر می باشند. موتور های کرکره تیوبلار فضای کمتری را اشغال می کنند و در صورت خرابی نیاز است کل کرکره برقی باز شود تا اینکه موتور کرکره از داخل شفت خارج شود. موتورهای ساید فضای بیشتری را اشغال می کنند و کرکره سنگین تری را بالا و پایین می کنند و در صورت خرابی موتور ساید نیاز نیست که بهکرکره برقی دست بزنیم و از بیرون میتوان سریعاً موتور ساید را تعمییر ویا تعویض نمود. موتور کرکره برقی می تواند فاقد برق اضطراری و یا UPS دار باشد ولی در هر دو نوع خلاص کن دستی نیز وجود دارد

 

 

تجهیزات ایمنی کرکره برقی مغازه

برای افزایش امنیت کرکره برقی مغازه توصیه می شود که حتماً برای آن جاقفلی فولادی نصب شود و زمانیکه کرکره پایین آورده می شود قفل گردد. برای ساختمان های در حال ساخت بهتر است ابتداکرکره برقی نصب شود و سپس ریل آن داخل نما کار شود تا اینکه امکان دستکاری ریل نباشد. همچنین جهت ضد سرقت نمودن کرکره برقی مغازه توصیه می شود بجای ریل آلومینیومی از ریل آهنی ضخیم استفاده شود.

.