نام پروژه : تله کابین فیروز کوه
طراحی و تولید اجرای نمای شیشه ای اسپایدر به همراه زیر سازی فلزی حدود 2000 متر و 2500 متر نمای کامپوزیت و درب های اتوماتیک
نام پروژه مترو شهر آفتاب تهران
موضوع : طراحی ، تولید و اجرای شیشه نما به صورت اسپایدری 2000 مترمربع و هندریل 300 مترمربع
نام پروژه ترمینال شرق
تولید و اجرای شیشه های هندریل به متراژ 1000 مترمربع و ستون شیشه ای به متراژ800 مترمربع
نام پروژه : هتل کوثر
توضیح پروژه طراحی تولید واجرا شیشه تالارها ، لابی،آسانسور، هندریل ونما
نام پروژه : شهرداری ساوه
شیشه دوجداره با اجرا به صورت یو چنل حدود 4500 مترمربع
نام پروژه : کوروش
آبندی نمای خشک با چسب سیلیکون مخصوص
نام پروژه : بندر آفتاب
تولید شیشه نما حدود 2000 مترمربع

کرکره برقی سوله صنعتی

جهت نصب کرکره برقی سوله معولاً سه موضوع باید مورد توجه قرار گیرد:

1. انتخاب تیغه مستحکم با توجه به ابعاد بزرگ درب کرکره ای سوله و با توجه به شدت وزش باد در محل نصب

2. انتخاب موتور با توجه به ابعاد بزرگ کرکره برقی سوله و وزن تیغه های کرکره

3. نصب سنسور ایمنی مناسب جهت جلوگیری از برخورد کرکره برقی با ماشین آلات

انتخاب تیغه کرکره برقی سوله و کارخانه

با توجه به این مورد که اغلب سوله ها در محیط های صنعتی و خارج از شهر قرار دارند و در این نواحی وزش شدید باد وجود دارد باید از نصب تیغه های دارای سوراخ پرهیز کنیم تا گرد و غبار و خاک وارد محیط داخل نشود. نکته ای که در اینجا دارای اهمیت است این است که در صورت استفاده از تیغه سبک و ضعیف در مواقع نرمال مشکلی وجود ندارد ولی در صورت وزش باد شدید تیغه شروع به تکان خوردن و ایجاد سر و صدا می کند و اگر در عرض زیاد از تیغه سبک و نازک استفاده شده باشد ممکن است تیغه حالت مقعری به خود گرفته و از ریل خارج شود.

پرکاربرد ترین تیغه کرکره برقی جهت سوله های انبار و کارخانه، تیغه کرکره آلومینیومی می باشد که تیغه 80 آلومینیوم تا ابعاد 5*5 مترمربع، تیغه 100 آلومینیوم تا ابعاد 6.5*6.5 مترمربع و تیغه 145 آلومینیومی تا ایعاد 12*12 مترمربع قابل نصب می باشد. دیگر تیغه پرکاربرد جهت کرکره برقی سوله و ساختمان های صنعتی کرکره برقی شفاف نانو پلی کربنات است که معمولاً تا ابعاد 6x6 مترمربع به صورت یک تکه و یا بصورت ترکیبی با تیغه های آلومینیومی اجرا می شود. نکته ای که باید متذکر شویم این است که قیمت تیغه کرکره پلی کربنات شفاف بسیار بالاتر از تیغه کرکره آلومینیوم می باشد.

موتور کرکره برقی سوله صنعتی

با توجه با ابعاد و در نتیجه وزن بالای کرکره برقی معمولاً از موتور ساید استفاده می شود. مزیت دیگر این موتور های کرکره این است که در صورت خرابی از بیرون قابل تعمیر و تعویض است و نیازی نیست که کل کرکره پایین آورده شود و موتور تعویض گردد. این موتور ها در 2 نوع معمولی و دارای برقی اضطراری UPS بک آپ ارائه می گردند که البته هر دو نوع دارای خلاص کن دستی نیز می باشند.

تجهیزات ایمنی و امنیتی کرکره برقی سوله

با توجه به تردد ماشین آلات و نفرات مختلف از زیر کرکره برقی سوله صنعتی و انبار حتماً لازم است برای آن فتوسل مادون قرمز بعنوان سنسور ایمنی نصب شود تا در صورتی که در زیر کرکره برقی شخصی یا وسیله ای قرار داشته باشد، از حرکت کرکره برقی جلوگیری شود. لازم بذکر است قیمت فتوسل در مقایسه با کل درب کرکره ای بسیار ناچیز است و نصب آن اکیداً توصیه می گردد. در شکل بالا و در سمت چپ یک نمونه فتوسل قابل مشاهده است. همچنین جهت حفظ نکات امنیتی و ضد سرقت نمودن کرکره برقی توصیه می شود برای آن آویز قفل نصب گردد.